Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Фізична культура. Вчитель Чорний М. М.

Дата: 13 квітня 2020 о 10:40, Оновлено 15 травня 2020 о 09:51
Автор: Литус С. В.

6-7-8 кл.

Розминка:ходьба на місці 10 хв,вправи зі скакалкою,силові та швидкісні вправи для ніг.

5-6 кл.

З.Р.В.Стрибкові вправи через лавочку ,стрибки через скакалку,дриблінг для ніг 5*1 хв,вправи з гантелями,піднімання тулуба 50 раз.

7-8-9 кл.

Вправи на гнучкість,розминка тулуба,рук,ніг,біг на місці 12 хв,присідання з вагою 3*20  раз,згин рук в упорі лежачи 30 раз.

5-6 кл.

З.Р.В.Спеціальні вправи для бігу,стрибкові вправи з місця,піднімання тулуба 29 разів за 30 сек.

9 кл.

Розминка.Ходьба на місці,біг на місці 10м хв.,стрибок через скакалку 3*50 разів,піднімання тулуба 30*30 сек.

5-7

Розминка рук,тулуба,ніг,ходьба на місці,біг на місці 5 хв,вправи плечового поясу для метання м’ячика,стрибки  через скакалку на витривалість 2 хв.

8-9 кл.

Розминка,З.Р.В. вправи для бігу на коротку дистанцію –дріблінг,шпагат поперечний ,прокольний,вправи на гнучкість,згин рук в упорі лежачи 30 разів.

6-7-8 кл.

З.Р.В. біг на місці з високим підніманням стегна,вправи для колінного сустава,гімнастичні вправи з гантелями для плечового поясу,піднімання тулуба лежачи 50 разів.

5-6 клас

Комплекс гімнастичних вправ,силові вправи для рук та ніг,стрибки з місця.Тримання планки 3 підходи по 1 мин.

7-8-9 клас

Загально розвивальні вправи,вправи з гантелями,стрибки через скакалку 3*60,підтягування у висі 3*8,біг на місці 10 хв.

5-6 клас

З.Р.В. стрибкові вправи зі зміною ніг ,згин рук в упорі лежачи 3*18,присідання ,вправи на гнучкість.

9 клас

Розминка,спеціально стрибкові вправи,вправи на гнучкість  та силу,стрибки через скакалку 3*60.

5 клас

З.Р.В. комплекс гімнастичних вправ з гантелями.Присідання на одній нозі по  перемінно,піднімання тулуба з положення лежачи 3*50.Спеціально стрибкові вправи.

7-8-9 клас

З.Р.В . біг на місці ,комплекс вправ на гнучкість .Вправи для низького старту.Стрибки через скакалку.Тримання планки 3*1.

5-6-7 клас

З.Р.В. бігові вправи на місці.Повторити вправи для низького старту,комплекс вправ для метання м`ячика,піднімання тулуба в упорі лежачи 3*50.

8-9 клас

З.Р.В.Спеціально стрибкові вправи.Присідання з стрибками в гору.Силові вправи з гантелями,тримання планки  3*3.

5-6

клас

Комплекс гімнастичних вправ .Вправи для м`яз ніг.Стрибки через скакалку 3*50.згин  рук в упорі лежачи.

9 клас

Спеціальні вправи для бігу  та стрибків .Низький старт,повторити силові вправи з гантелями.

5-7 клас

Ранкова гімнастика для м`яз ніг,рук,тулуба.Спеціально стрибкові вправи,стрибки через скакалку 3*50.Комплекс вправ з гантелями.

8-9 клас

З.Р.В. біг на місці  10 хв.Спеціальні вправи плечового пояса для метання тенісного м`ячика .Стрибкові вправи через скакалку .Підтягування у висі 2*8.

6-7-8 клас

9клас

7-8-9 клас

Вправи на гнучкість,розминка тулуба,рук,ніг,біг на місці 12 хв,присідання з вагою 3 кг *20 ,згин рук в упорі лежачи 30 раз.

6-7-8 клас

5-7 клас

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.